Keresés

Részletes keresés

Kitten Creative Commons License 2000-09-15 15:56:34 37
Hogy jön össze az a -1 feleség???
És erre adjuk az államkasszát???
Legyél inkább éjjeliőr... :)
A hozzászólás:
Night Hunter Creative Commons License 2000-09-15 15:02:25 36
Persze hogy nem.
Én megelégszem csak azzal a 4-5 feleséggel, amit majd az államformánk engedélyez. :)
Előzmény:
vapiti Creative Commons License 2000-09-15 14:49:54 35
De ugye nem te akarsz lenni a domináns hím is?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!