Keresés

Részletes keresés

benszülött Creative Commons License 2000-10-16 10:07:22 97
Cápeti és mások!
Szerintem is jobban jársz egy használt F801s-el.
Nekem véletlenül(!) van egy eladó Subal tokom
F801s-hez. Én is szoktam fotózni vízalatt.
Eddig F801s-el, valamint F90x-el. Most az F801s-t
szeretném lecserélni F100-ra.
Raha Creative Commons License 2000-10-12 18:51:37 92
Szerintem nehéz lesz, mert az F60-ast nem sokan rakják bele tokba.
A legjellemzőbb a 8008, F90, F100 - már ami a Nikont illeti. Szerintem csöngesd meg Gulyás Zsolt-ot, ő foglalkozik vízalatti tokokkal. Ha van eladó, ő tud róla: 20-9279-218
Ő forgalmaz egy csomó tokot - ha nem találnál használtat.
A hozzászólás:
CáPeti Creative Commons License 2000-09-15 11:08:04 91
Sziasztok !

Nem tud véletlenül valaki egy eladó használt F60-as tokot ? (subal, ikelite,...)
Vagy legalább azt, hogy hol keressek ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!