Keresés

Részletes keresés

Raha Creative Commons License 2000-09-14 22:40:39 21
Mata Hari is legalább 1x adott jó pillanatot szegény becsapottnak! Mikor kezdjük?
A király akkor is én leszek!
Ja, és az országban nem lesz bűnözés. Sem személyi kultusz!
A hozzászólás:
sörhastáncosnő Creative Commons License 2000-09-14 21:54:02 19
Én vállalom, hogy elintézem. Csak egy helyet kérek érte a triumvirátusban.
Előzmény:
http Creative Commons License 2000-09-14 21:29:27 18
Raha alávaló áruló! Öljük meg. És vegyük át a hatalmat triumvirátus formájában. Különben ezt az országot soha nem alapítjuk meg. Van valakinek valami terve a meggyilkolására?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!