|
|
|
|
 |
Raha
2000-09-14 22:40:39
|
21
|
Mata Hari is legalább 1x adott jó pillanatot szegény becsapottnak! Mikor kezdjük?
A király akkor is én leszek!
Ja, és az országban nem lesz bűnözés. Sem személyi kultusz! |
|
A hozzászólás:
 |
sörhastáncosnő
2000-09-14 21:54:02
|
19
|
| Én vállalom, hogy elintézem. Csak egy helyet kérek érte a triumvirátusban. |
|
Előzmény:
 |
http
2000-09-14 21:29:27
|
18
|
Raha alávaló áruló! Öljük meg. És vegyük át a hatalmat triumvirátus formájában. Különben ezt az országot soha nem alapítjuk meg. Van valakinek valami terve a meggyilkolására?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|