|
|
|
|
 |
Raha
2000-09-14 20:47:11
|
17
|
Naaaaa, mi bajod a búvárokkal???????????
Én leszek a király! Miniszterelnököt csak szidják, hálátlan poszt.
A királynak vannak előjogai, csak reprezentál, meg minden. |
|
A hozzászólás:
 |
Kitten
2000-09-14 19:19:45
|
16
|
NEM király. HA TE LESZEL AZ ÁLLAMFŐ, AZ ÁLLAM FŐKOPIK. AKKOR MÁ' INKÁBB A HUNTER...; egy búvárcsemete nem dönthet az államformáról.
Ami az anarchoszindikalista közösséget illeti, az már a Gyalog-galoppban is megfeneklett... |
|
Előzmény:
 |
Raha
2000-09-14 19:04:45
|
15
|
Kell rendőrség, határőrség is.
No meg orvosi ellátás - szerintem azt ingyen kéne megoldani.
Amikor az állam megalakul, akkor kihirdetjük az alkotmányos anarchiát, csinálunk róla egy filmet, és eladjuk a külföldi TV csatornáknak. Az abból bejövő pénzből alapítunk egy on-line újságot (papírt nem használunk, minek, tudjátok, fák védelme).
Kialakítjuk az első, teljesen papírmentes országot (ez alól kivétel csak a WC papír).
Én szeretnék lenni az államfő. KIRÁLY?! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|