Keresés

Részletes keresés

Kitten Creative Commons License 2000-09-14 19:19:45 16
NEM király. HA TE LESZEL AZ ÁLLAMFŐ, AZ ÁLLAM FŐKOPIK. AKKOR MÁ' INKÁBB A HUNTER...; egy búvárcsemete nem dönthet az államformáról.
Ami az anarchoszindikalista közösséget illeti, az már a Gyalog-galoppban is megfeneklett...
A hozzászólás:
Raha Creative Commons License 2000-09-14 19:04:45 15
Kell rendőrség, határőrség is.
No meg orvosi ellátás - szerintem azt ingyen kéne megoldani.
Amikor az állam megalakul, akkor kihirdetjük az alkotmányos anarchiát, csinálunk róla egy filmet, és eladjuk a külföldi TV csatornáknak. Az abból bejövő pénzből alapítunk egy on-line újságot (papírt nem használunk, minek, tudjátok, fák védelme).
Kialakítjuk az első, teljesen papírmentes országot (ez alól kivétel csak a WC papír).

Én szeretnék lenni az államfő. KIRÁLY?!

Előzmény:
Kitten Creative Commons License 2000-09-14 18:57:05 14
Van eladó földem, azt vinném apportként.
Szerintem elég lenne egy részvénytársaság isss, a tóhoz rögtön lophatnánk egy hajót harosszatis, tenger isss van, roncs is; lakosságot importálnánk, van néhány bünöző isssmerősöm, a nyelv tökmindegy, úgysem ért minket a kutya sem.
Alakuló közgyülés valami csendes, kihalt helyen, legjobb a Fradi-stadion, ott a madár sem jár...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!