|
|
|
|
 |
Raha
2000-09-14 18:46:33
|
13
|
A Duna delta?
Enklávé Romániában? Ha lehet, én maradnék itt kis országunkban... |
|
A hozzászólás:
 |
szoci
2000-09-14 17:49:27
|
12
|
"Magasak az adók,
a kormány folyamatosan mellébeszél, az emberek rosszul érzik
magukat. A megoldás: alapítsunk egy országot!"
Tényleg jó ötlet, a Duna deltában kéne egy kommunista tanácsköztársaságot alapítani!
Nem lenne adó, egymástól lopnánk, meg minden...
Nagyon kirájj lenne!
Jöjjön az összes szoci szavazó velem!
Németh-Horn-Kovács trojka lenne a kollektív államfői testület, csak az a baj, hogy az itthon maradtaktól nem tudnánk többet lopni! Ez egy kicsit gáz...
|
|
Előzmény:
 |
Raha
2000-09-14 13:13:28
|
-
|
Uraim, jelentem bepöccentem. Magasak az adók,
a kormány folyamatosan mellébeszél, az emberek rosszul érzik
magukat. A megoldás: alapítsunk egy országot!
Vegyünk közösen egy bazi nagy területet, és alapítsuk meg
függeteln közösségünket. Az adószabályokat kedvezővé tesszük,
ezért bankok és nagy cégek bejönnének. Kis területen ez el tudna
tartani egy fejlett infrastruktúrát, és egy jóléti államot.
Nem tudom azonban, hogy ehhez mi minden kell. Nincs véletlenül a
közelben egy jogász aki ebben tudna hasznos tanácsokat adni?
Enklávé. Mi kell ehhez? Hogyan kell elismertetni az ENSZ-nél egy
újonnan alakult államot?
Ötleteket is szívesen veszek!
Mondjuk nem csak adóparadicsomot, hanem bevásárlóparadicsomot is
lehetne kialakítani? AHol az áruk adótartama alacsony, de a belépésnél
instant vízumot kérhetnénk mint sok állam? Mondjuk 10USD?
Aki sokat vásárolna, annak megérné.
Lehetne olcsóbban tankolni, adózni, vásárolni. No? Ötletek? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|