|
|
|
|
 |
Raha
2000-09-14 17:02:08
|
11
|
OK, tó lesz, mertén is búvárkodom.
Mondjuk legyen legalább 40 méter mély, és benne egy klassz roncs.
Na de komolyan! Szerintetek mi a jogi helyzete egy ilyen vállalkozásnak? Mi az, ami miatt nem lehetne? |
|
A hozzászólás:
 |
Night Hunter
2000-09-14 16:41:37
|
10
|
De én mint pénztáros, egy vidámparkot is akarok, meg tehéncsordát, meg struccfarmot, meg egy kisebbfajat tavat bálnavadászatra.
Ha ez nem fér bele, mentek pénz nélkül, mert én nem megyek. |
|
Előzmény:
 |
Raha
2000-09-14 16:35:37
|
9
|
Most komolyan!
Szerintem egy néhány 10 hektár már megtenné. Arra odaférnek a bankok, a bevásárlócentrumok, stb.
Az mennyibe kerülne? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|