Keresés

Részletes keresés

Raha Creative Commons License 2000-09-14 17:02:08 11
OK, tó lesz, mertén is búvárkodom.
Mondjuk legyen legalább 40 méter mély, és benne egy klassz roncs.
Na de komolyan! Szerintetek mi a jogi helyzete egy ilyen vállalkozásnak? Mi az, ami miatt nem lehetne?
A hozzászólás:
Night Hunter Creative Commons License 2000-09-14 16:41:37 10
De én mint pénztáros, egy vidámparkot is akarok, meg tehéncsordát, meg struccfarmot, meg egy kisebbfajat tavat bálnavadászatra.
Ha ez nem fér bele, mentek pénz nélkül, mert én nem megyek.
Előzmény:
Raha Creative Commons License 2000-09-14 16:35:37 9
Most komolyan!
Szerintem egy néhány 10 hektár már megtenné. Arra odaférnek a bankok, a bevásárlócentrumok, stb.
Az mennyibe kerülne?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!