Keresés

Részletes keresés

coronita Creative Commons License 2000-09-04 10:50:09 90
En voltam, es meg kell hagyni, nagyon igenyes es szep kepek voltak kiallitva. Ami meg nagyon tetszett, az az volt, hogy mindenkit Nasfay Belaek szemelyesen udvozoltek, es megkoszontek, hogy megnezzuk a kiallitast.

coronita

A hozzászólás:
ccsa Creative Commons License 2000-08-31 18:58:22 84
Voltatok Nasfay Bela es neje fotokiallitasan?
Erdemes! Holnap es holnaputan meg nyitva van!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!