|
|
|
|
 |
coronita
2000-09-04 10:44:06
|
89
|
Raha,
mar megint fajditod a szivemet!!! Pechemre pont egy lakasfelujitas kozepen vagyok, ugyhogy most nagyon nem fer bele a keretbe. :((((
coronita |
|
 |
CáPeti
2000-09-01 12:23:12
|
88
|
Raha:
egyébként érdekelne a dolog, mármint a Nikonos, csak egy nullát hagyjunk le a végéről, és adj hozzá bónusba egy 15mm-is makrót is!
:-))))
|
|
A hozzászólás:
 |
Raha
2000-08-31 18:20:47
|
83
|
OFF!
Sajnálom, de megválok szeretett vízalatti gépemtől:
Nikonos V profi vízalatti fényképezőgép (kb 50 merüléssel, hibátlan állapotban)
35mm-es gyári objektívvel (ez még nem volt vízben)
28mm-es gyári objektívvel (hibátlan állapotban)
Ára: együtt 240.000 Ft
Csak tájékoztatásul (új) árak:
Nikonos V 35mm-es objektívvel
Amerikában (garancia nélkül) 799 USD
Magyarországon (garanciával) 230-250.000 Ft
Nikonos 28mm-es objektív
Amerikában (garancia nélkül) 449 USD
Magyarországon (becslésem!) 170.000 Ft
Tehát a (z Amerikai!) gyári ár 70%-áért,
a magyar ár 60%-áért eladó a szett.
Jár hozzá még gyári O-gyűrű készlet, és szilikonzsír (gyári).
Az ok, hogy beleszerettem a vízalatti fotózásba, és most egy SUBAL + Nikon F100 cuccal fotózom.
A Nikonos-t ajánlom igényes amatőröknek. Vele készült vízalatti fotók: www.scubadiving.hu oldalon.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|