Keresés

Részletes keresés

Waratah Creative Commons License 2000-08-11 14:15:05 612
Én a magam idejében a 175 cm-mel magasnak számítottam és kellőképpen kényelmetlenül is éreztem magam.
A lányom 183 és egyáltalán nem zörög a csontja. Látom hogy nem érzi jól magát, de én már tudom, hogy ezt csak túlélni lehet.
BlueBird Creative Commons License 2000-08-11 13:41:06 610
Velemenyemet ugyan ugy probaltam leirni, mint Tuvi.
Masreszt: a lanyok lehet, hogy egyutterzobbek. Vagy noi osszetartast hirdetve inkabb a fiuknak szolnak be. Ilyet is olyat is hallottam mar.
:)
A hozzászólás:
kicsicsillag Creative Commons License 2000-08-11 10:35:29 606
Bocs, BlueBird val. velem van a hiba, de nem értettem.
Akérdéssel nem azt akartam mondani, hogy azokat a srácokat is szidni kell, hanem bánt, hogy a fiúk sokkal durvábbak ilyen szempontból.
Mert sarkítva a dolgot: Ha két alapban két tökéletes ember 1fiú 1lány van, és mindkettö ducibb a kelleténél, akkor a fiúnál ezt nem teszik szóvá a lányok (utcán hangosan biztosan nem), de a lányra bizony nagyon sok megjegyzést tesznek. Uígy van a magassággal... is.
Vagy csak nekem vannak nagyon rossz tapasztalataim (lsd 601) a magasságom miatt pl. nap mint nap utánamszólnak és nem mindig csak annyit : Hú de magas! (Ez már kedvesnek számít)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!