Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Zs Zs Creative Commons License 2000-08-05 21:47:34 19
Tusky!
Kérlek, küldd el a diagnózist! Ha lehet, azt, amit a dokik kiadtak!
Köszi
Zs Zs
Előzmény:
Tusky Creative Commons License 2000-08-03 05:00:03 18
Köszi a levelet, továbbítom az édesanyának

ha kérhetlek, magánt inkább a tusky@freemail.hu címre írjatok, azt naponta ellenőrzöm.

Az eddigi ötleteket nagyon szépen köszönöm, várom a továbbiakat is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!