|
|
|
|
 |
macarpi
2000-08-02 17:17:41
|
34
|
Lehet erről beszélni, lehet erről beszélni...
Csak kivel?
Vagy normálisak vagyunk, mint eddig itt mindenki, és akkor nincs miről... Vagy félművelt rasszisták kerülnek elő, azokat meg a büdös életbe nem győzöd meg, mert zsigeri alapon működnek. A többség meg nem akar és nem tud a dologhoz hozzászólni; szép csöndben eldönti (ha egyáltalán!), hogy ki mellé áll. (Ált. a rasszistákhoz, sajna.)
mac |
|
A hozzászólás:
 |
vikoca
2000-08-02 16:04:33
|
30
|
Hmm, hat vegulis errol lehet beszelni - neha szoktak is. Persze nem az esti iradoban, es nem Orban heti interjujaban :-).
Melysegesen egyetertek veled; szerintem is mas az indulatok forrasa - pl. az anyagi gondok. Es akkor elokerulnek a "hagyomanyosan szidnivalok". Szomoru dolog, szerintem csak a muveltseg, a kulturaltsag novelesevel csokkentheto. Teljesen eltunni sose fog, de azert kuzdeni kell ellene. |
|
Előzmény:
 |
magyar tarka nagy barom
2000-08-02 15:30:36
|
23
|
Amire én gondoltam az a társadalomban felgyülemlett feszültség. s ennek a forrását látom a csóróságban. Az ilyen indulatok valahol, valamikor kitörnek, és sajnos vannak ezred éves bűnbakok.
Persze, hogy butaság az egész, de kibeszéletlen, meg nem oldott butaság. S nagyon nehezen tudunk beszélni róla. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|