Keresés

Részletes keresés

coronita Creative Commons License 2000-08-03 13:00:14 80
Szia Raha!
A képek gyönyörűek! Főleg a bohóchalasak. Azokkal gyenge pontomra tapitottál! :)
A hozzászólás:
Raha Creative Commons License 2000-08-02 13:08:47 79
Sziasztok!

Egy hónapja ígértem meg, de most végre sikerült feltennem egy pár izgalmas vízalatti fotót.
FYI, a képek Balin készültek.
Minden kérdés vagy comment welcome!

http://www.scubadiving.hu/Bali/UW/BaliUW_hun.html

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!