Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Vanilla Creative Commons License 2000-07-28 16:18:03 12
Kedves Tusky!
Nem kapcsolódik az anyagcserezavarhoz valamilyen tüdőtünet, mégha enyhe formában is? Nem köhög többet a kissrác az átlagosnál? Volt már valaha tüdőgyulladása? Ha igen, lehet hogy lenne ötletem.
Vanilla
Előzmény:
Tusky Creative Commons License 2000-07-27 20:38:27 11
Sziasztok!

Mint már említettem, sajnos nem tudunk semmi konkrétat, vmi nagyon súlyos anyagcserezavar által okozott betegségről van szó.

Más: az orvosok - tisztelet a kivételeknek, saját meglátásom szerint -, főleg, ha nagy szaktekintélyek, néha szeretnek egymásnak ellent mondani, sajnos itt is akad hébe-hóba konkurálás, de ebbe most nem szeretnék belemenni és bízom benne, hogy a topic sem fog ilyen irányba elmenni.

A doktornő válaszolt, egyelőre ő sem tudja, kit ajánljon, de szeretne segíteni.

Előre is köszönöm a szakfordítási lehetőséget, remélem élni fogunk vele és lesz aki segítsen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!