|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Vanilla
2000-07-28 16:18:03
|
12
|
Kedves Tusky!
Nem kapcsolódik az anyagcserezavarhoz valamilyen tüdőtünet, mégha enyhe formában is? Nem köhög többet a kissrác az átlagosnál? Volt már valaha tüdőgyulladása? Ha igen, lehet hogy lenne ötletem.
Vanilla |
|
Előzmény:
 |
Tusky
2000-07-27 20:38:27
|
11
|
Sziasztok!
Mint már említettem, sajnos nem tudunk semmi konkrétat, vmi nagyon súlyos anyagcserezavar által okozott betegségről van szó.
Más: az orvosok - tisztelet a kivételeknek, saját meglátásom szerint -, főleg, ha nagy szaktekintélyek, néha szeretnek egymásnak ellent mondani, sajnos itt is akad hébe-hóba konkurálás, de ebbe most nem szeretnék belemenni és bízom benne, hogy a topic sem fog ilyen irányba elmenni.
A doktornő válaszolt, egyelőre ő sem tudja, kit ajánljon, de szeretne segíteni.
Előre is köszönöm a szakfordítási lehetőséget, remélem élni fogunk vele és lesz aki segítsen. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|