Keresés

Részletes keresés

cinquecento Creative Commons License 2000-07-27 11:39:29 14
Ne haragudj, kedves Kolléga, de te vagy részeg vagy, vagy nem vagy magadnál, ha ezt szűröd le belőle.
A hozzászólás:
NaNDoR Creative Commons License 2000-07-27 00:38:36 9
nem baj...
a rohadt burzsoázia pusztult. ha nem, akartak volna ennyire flancolni, nem haltak volna meg.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!