Keresés

Részletes keresés

II.George Creative Commons License 2000-07-26 05:15:53 4
Ez is csak azert tortenhetett meg, mert szerettek volna meg tobb profitot!
Tull van srofolva minden, epp ugy mint a nyugdijkorhatar!
Lesett, felbukik, az ugynek vege, johet a kovetkezo!
Ezen 1-kicsit elkellene gondolkodni, mert az osszes gepmadar 20-30-eves!
Kulonben, ez is 1-nemtorodom magatartas eredmenye, mert tudtak, hogy a gepen van 1-6centis repedes!
Legalabb is ezt mondta az Osztrak Tv!
kivi Creative Commons License 2000-07-25 23:14:06 2
Van már erre a témára szakosodott topic.
zsuzsa Creative Commons License 2000-07-25 21:26:15 1
szörnyü :-((((
A hozzászólás:
szasza_hungary Creative Commons License 2000-07-25 20:21:33 0
Repüléstörténeti katasztófa!

A francia hivatalok szerint 113-an halltak meg a kedden történt katasztófában, amelyet az Airfrance egyik Concorde tipusú repülőgépe szenvedett el. A gép Párizsból NewYorkba tartott, amikor a Charles de Gaulle reptér mellett egy hotelre esett.

Az AF4590-es járatán 109-en tartozkodtak. 100 fő német turista, akik a Karib térségbe tartottak nyaralni + 9 fős személyzet.

most fordult elő először, hogy a világ "legjobb" és legbiztonságosabb gépe lezuhant. Szemtanúk szerint a gép egyik hajtóműve éget.

Várom a fejleményeket és a hozzászólásokat az adott témában

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!