Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
cucu Creative Commons License 2000-07-21 23:29:59 2
Fölösleges is lett volna...
Előzmény:
joy Creative Commons License 2000-07-21 21:31:21 1
Jéééegy...

Az orvosi leleteket próbáljátok föltenni a NET-re, illetve orvosi keresőkön, ha van valamilyed konkrét betegség-meghatározás, tünet-együttes, azt írjátok le, mert ilyen általánossághoz nincs ember aki segíteni tudna!

Nekem kollégám így talált rá saját, rendkívül ritka betegségének legújabb, hatásos kezelési módjára. Igaz az rendkívül pontos kórleírása volt.

Off.
Ezt nem volt lelkem lenullásozni.
On.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!