Tisztelt Törzsasztaltársak !
Szeretném mindenkinek a segítségét kérni az alábbiakban.
Megismertem egy debreceni hölgyet, akinek van egy nagyon beteg, 7 éves kisfia, Boldizsár.
A kissrác vmi súlyos anyagcserezavarban szenved, senki nem tud semmit, végigjárták vele Mo. -on az összes szaktekintélyt, lett 5 diagnózis, de egyik sem fedi a valóságot.
Az édesanya évek óta járja a pszichiátriát, nem alszik, napi több nyugtatóval tud létezni.
Arra kérlek Titeket, hogy amennyiben ismertek olyan (akár külföldi ) honlapot ( kórház, szakorvos, konzílium, … ) ahová a leleteket elküldve lehet véleményt kérni ill. kivizsgálást kezdeményezni, írjátok le a címet ebbe a topicba.
Segítsünk együtt Boldizsáron és az édesanyján, a srác egyre rosszabbul van, lassan haldoklik.
Annyi esetben sikerült ez már itt a Törzsasztalon, bízom benne, hogy jelen esetben is működni fog a dolog.
Előre is köszönöm segítségeteket !
|