|
|
|
|
 |
Nibiru
2000-08-01 13:01:22
|
78
|
| A könyvet láttam az Europarkban, a MediaMarkt fotóspultján is halomban, ha valakinek az közelebb van. |
|
 |
coronita
2000-07-17 10:38:45
|
74
|
A könyv otthon van, úgyhogy csak egy pár dolgot tudok így fejből:
Násfay Béla: A vízalatti fényképezés és filmezés.
A Csináld magad sorozatban jelent meg, 1500 Ft körüli az ára, és én egész egyszerűen a budakalászi Brico Store áruházban vettem....
|
|
A hozzászólás:
 |
Raha
2000-07-17 10:25:17
|
73
|
Hoppá, ez az!
Dobd fel kérlek a könyv pontos adatait, no meg hogy hol jutottál hozzá, ugyanis kérték a többiek! |
|
Előzmény:
 |
coronita
2000-07-17 10:16:27
|
72
|
OFF
Szia Raha!
Megkezdtem első lépéseim a vízalatti fotózás világában: vettem egy szerintem elég jó könyvet Násfay Bélától a vízalatti fotózás technikájáról. :) (az elején a Nikonos V virít...) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|