Keresés

Részletes keresés

Nibiru Creative Commons License 2000-08-01 13:01:22 78
A könyvet láttam az Europarkban, a MediaMarkt fotóspultján is halomban, ha valakinek az közelebb van.
coronita Creative Commons License 2000-07-17 10:38:45 74
A könyv otthon van, úgyhogy csak egy pár dolgot tudok így fejből:
Násfay Béla: A vízalatti fényképezés és filmezés.
A Csináld magad sorozatban jelent meg, 1500 Ft körüli az ára, és én egész egyszerűen a budakalászi Brico Store áruházban vettem....
A hozzászólás:
Raha Creative Commons License 2000-07-17 10:25:17 73
Hoppá, ez az!
Dobd fel kérlek a könyv pontos adatait, no meg hogy hol jutottál hozzá, ugyanis kérték a többiek!
Előzmény:
coronita Creative Commons License 2000-07-17 10:16:27 72
OFF
Szia Raha!
Megkezdtem első lépéseim a vízalatti fotózás világában: vettem egy szerintem elég jó könyvet Násfay Bélától a vízalatti fotózás technikájáról. :) (az elején a Nikonos V virít...)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!