|
|
|
|
 |
Raha
2000-07-17 10:25:17
|
73
|
Hoppá, ez az!
Dobd fel kérlek a könyv pontos adatait, no meg hogy hol jutottál hozzá, ugyanis kérték a többiek! |
|
A hozzászólás:
 |
coronita
2000-07-17 10:16:27
|
72
|
OFF
Szia Raha!
Megkezdtem első lépéseim a vízalatti fotózás világában: vettem egy szerintem elég jó könyvet Násfay Bélától a vízalatti fotózás technikájáról. :) (az elején a Nikonos V virít...) |
|
Előzmény:
 |
Raha
2000-07-16 19:30:12
|
71
|
Mi történt gyerekek?
Mindenki merül, vagy csak mással foglalkoztok?
Senki aki kidumálna szívesen egy idevágó témát??? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|