Keresés

Részletes keresés

coronita Creative Commons License 2000-07-17 10:16:27 72
OFF
Szia Raha!
Megkezdtem első lépéseim a vízalatti fotózás világában: vettem egy szerintem elég jó könyvet Násfay Bélától a vízalatti fotózás technikájáról. :) (az elején a Nikonos V virít...)
A hozzászólás:
Raha Creative Commons License 2000-07-16 19:30:12 71
Mi történt gyerekek?
Mindenki merül, vagy csak mással foglalkoztok?
Senki aki kidumálna szívesen egy idevágó témát???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!