|
|
|
|
 |
coronita
2000-07-13 10:48:49
|
70
|
| De, lattam, de ez ugy latszik, akkor nem tunt fel. Erdekes latvany lehettek... :) |
|
A hozzászólás:
 |
Raha
2000-07-12 15:25:54
|
69
|
Katonai célokra is alkalmas.
Nem láttad a GI Jane c. filmet? Abban a csapat egy Nikonos V-tel fotózott. Jól nézett ki, mert a narancsszínű verziót használták, pedig van egy terepzöld is. Sok okos álcázott ember, kezükben egy rikítónarancs géppel... Vicces volt |
|
Előzmény:
 |
coronita
2000-07-12 12:31:05
|
68
|
| Komolyan? Miert, mi olyat tudhat, amihez kormanyengedely kell?? :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|