Keresés

Részletes keresés

Raha Creative Commons License 2000-07-12 15:25:54 69
Katonai célokra is alkalmas.
Nem láttad a GI Jane c. filmet? Abban a csapat egy Nikonos V-tel fotózott. Jól nézett ki, mert a narancsszínű verziót használták, pedig van egy terepzöld is. Sok okos álcázott ember, kezükben egy rikítónarancs géppel... Vicces volt
A hozzászólás:
coronita Creative Commons License 2000-07-12 12:31:05 68
Komolyan? Miert, mi olyat tudhat, amihez kormanyengedely kell?? :)
Előzmény:
Raha Creative Commons License 2000-07-12 11:01:02 67
Amikor kértem (még régen) egy katalógust a Nikon-tól, és ennél a gépnél azt írták, hogy a Japán kormány engedélye szükséges a megvásárlásához. Nem rossz mi?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!