Keresés

Részletes keresés

coronita Creative Commons License 2000-07-12 12:31:05 68
Komolyan? Miert, mi olyat tudhat, amihez kormanyengedely kell?? :)
A hozzászólás:
Raha Creative Commons License 2000-07-12 11:01:02 67
Amikor kértem (még régen) egy katalógust a Nikon-tól, és ennél a gépnél azt írták, hogy a Japán kormány engedélye szükséges a megvásárlásához. Nem rossz mi?
Előzmény:
coronita Creative Commons License 2000-07-12 09:52:58 66
Mindenesetre jol megneztem magamnak, mert ilyenem holtbiztos, hogy nem lesz... :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!