Keresés

Részletes keresés

Raha Creative Commons License 2000-07-12 11:01:02 67
Amikor kértem (még régen) egy katalógust a Nikon-tól, és ennél a gépnél azt írták, hogy a Japán kormány engedélye szükséges a megvásárlásához. Nem rossz mi?
A hozzászólás:
coronita Creative Commons License 2000-07-12 09:52:58 66
Mindenesetre jol megneztem magamnak, mert ilyenem holtbiztos, hogy nem lesz... :)
Előzmény:
Raha Creative Commons License 2000-07-11 17:13:32 65
A Nikonos RS mostanában az e-bay-en cca 10 ezer USD-ért mérik.
Nagyon gáz, mert a NIKON szünetelteti a gyártását.
Ezért az árért már egy nagyon OK gépet lehet tokba rakni, szóval nem értem emberek miért veszik...
Ja, ez a máig egyetlen AF vízalatti gép.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!