|
|
|
|
 |
Raha
2000-07-12 11:01:02
|
67
|
| Amikor kértem (még régen) egy katalógust a Nikon-tól, és ennél a gépnél azt írták, hogy a Japán kormány engedélye szükséges a megvásárlásához. Nem rossz mi? |
|
A hozzászólás:
 |
coronita
2000-07-12 09:52:58
|
66
|
| Mindenesetre jol megneztem magamnak, mert ilyenem holtbiztos, hogy nem lesz... :) |
|
Előzmény:
 |
Raha
2000-07-11 17:13:32
|
65
|
A Nikonos RS mostanában az e-bay-en cca 10 ezer USD-ért mérik.
Nagyon gáz, mert a NIKON szünetelteti a gyártását.
Ezért az árért már egy nagyon OK gépet lehet tokba rakni, szóval nem értem emberek miért veszik...
Ja, ez a máig egyetlen AF vízalatti gép. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|