Keresés

Részletes keresés

coronita Creative Commons License 2000-07-12 09:52:58 66
Mindenesetre jol megneztem magamnak, mert ilyenem holtbiztos, hogy nem lesz... :)
A hozzászólás:
Raha Creative Commons License 2000-07-11 17:13:32 65
A Nikonos RS mostanában az e-bay-en cca 10 ezer USD-ért mérik.
Nagyon gáz, mert a NIKON szünetelteti a gyártását.
Ezért az árért már egy nagyon OK gépet lehet tokba rakni, szóval nem értem emberek miért veszik...
Ja, ez a máig egyetlen AF vízalatti gép.
Előzmény:
coronita Creative Commons License 2000-07-11 16:35:36 64
A B&H-nal nem voltak vizalattiak, viszont az E-bayen talaltam egy uj Nikonos V-ost 1055 DEM-ert. Lehett ra licitalni, de nagyon nyomtak folfele az arat.
Dontes meg nincs, csak keresgeles, azt hiszem, otthon megprobalkozom a berlessel. Igazabol csak augusztusban lesz ra szuksegem, mert akkor megyek legkozelebb az Adriara. Addig azert remelem talalok valami jot.

OFF: A Nikonnal talaltam egy Nikonos RS gepet, hat, nem mondom, most kene gyorsan nyerni a lotton..... :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!