|
|
|
|
 |
coronita
2000-07-12 09:52:58
|
66
|
| Mindenesetre jol megneztem magamnak, mert ilyenem holtbiztos, hogy nem lesz... :) |
|
A hozzászólás:
 |
Raha
2000-07-11 17:13:32
|
65
|
A Nikonos RS mostanában az e-bay-en cca 10 ezer USD-ért mérik.
Nagyon gáz, mert a NIKON szünetelteti a gyártását.
Ezért az árért már egy nagyon OK gépet lehet tokba rakni, szóval nem értem emberek miért veszik...
Ja, ez a máig egyetlen AF vízalatti gép. |
|
Előzmény:
 |
coronita
2000-07-11 16:35:36
|
64
|
A B&H-nal nem voltak vizalattiak, viszont az E-bayen talaltam egy uj Nikonos V-ost 1055 DEM-ert. Lehett ra licitalni, de nagyon nyomtak folfele az arat.
Dontes meg nincs, csak keresgeles, azt hiszem, otthon megprobalkozom a berlessel. Igazabol csak augusztusban lesz ra szuksegem, mert akkor megyek legkozelebb az Adriara. Addig azert remelem talalok valami jot.
OFF: A Nikonnal talaltam egy Nikonos RS gepet, hat, nem mondom, most kene gyorsan nyerni a lotton..... :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|