Keresés

Részletes keresés

coronita Creative Commons License 2000-07-11 16:35:36 64
A B&H-nal nem voltak vizalattiak, viszont az E-bayen talaltam egy uj Nikonos V-ost 1055 DEM-ert. Lehett ra licitalni, de nagyon nyomtak folfele az arat.
Dontes meg nincs, csak keresgeles, azt hiszem, otthon megprobalkozom a berlessel. Igazabol csak augusztusban lesz ra szuksegem, mert akkor megyek legkozelebb az Adriara. Addig azert remelem talalok valami jot.

OFF: A Nikonnal talaltam egy Nikonos RS gepet, hat, nem mondom, most kene gyorsan nyerni a lotton..... :)

A hozzászólás:
Raha Creative Commons License 2000-07-11 15:27:49 63
Azért oszd meg velünk a dolgokat, és a tapasztalataidat is, hadd okuljunk!
Milyen árakat láttál? Döntésed?
Előzmény:
coronita Creative Commons License 2000-07-11 13:40:32 60
Raha,
köszi az infokat, az e-baynel eleg jokat talaltam, de a B&H fogalmam sincs micsoda. Felvilagositanal?

koszi,
coronita

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!