|
|
|
|
 |
coronita
2000-07-11 16:35:36
|
64
|
A B&H-nal nem voltak vizalattiak, viszont az E-bayen talaltam egy uj Nikonos V-ost 1055 DEM-ert. Lehett ra licitalni, de nagyon nyomtak folfele az arat.
Dontes meg nincs, csak keresgeles, azt hiszem, otthon megprobalkozom a berlessel. Igazabol csak augusztusban lesz ra szuksegem, mert akkor megyek legkozelebb az Adriara. Addig azert remelem talalok valami jot.
OFF: A Nikonnal talaltam egy Nikonos RS gepet, hat, nem mondom, most kene gyorsan nyerni a lotton..... :) |
|
A hozzászólás:
 |
Raha
2000-07-11 15:27:49
|
63
|
Azért oszd meg velünk a dolgokat, és a tapasztalataidat is, hadd okuljunk!
Milyen árakat láttál? Döntésed? |
|
Előzmény:
 |
coronita
2000-07-11 13:40:32
|
60
|
Raha,
köszi az infokat, az e-baynel eleg jokat talaltam, de a B&H fogalmam sincs micsoda. Felvilagositanal?
koszi,
coronita |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|