|
|
|
|
 |
Raha
2000-07-08 12:37:10
|
53
|
Nibiru:
Bökjél rá, akkor látod a fotókat nagyban!
(640x480) |
|
A hozzászólás:
 |
Nibiru
2000-07-08 11:21:05
|
52
|
Bocs Raha, de nem Y3K-t akartam írni, hanem Rahát!
A scubadiving.hu-ra gondoltam, nem tudom miért pont Y3K-t írtam, valami rövidzárlat volt az agyamban, bocs!
A lényeg, hogy nagyon szépek a felvételeid, és ha meg volna nagy felbontásban a neten, akkor némelyiket szívesen kinyomtatnám, és bekeretezném!
De tényleg! Imádom a víz alatti fotókat, bár én még csak most próbálkozom ezzel a dologgal.
Ja, ha jól láttam, 50 rugó körül már lehet kapni igazi (nem Aquashot tokot) kamerát a Szenteltvízben, ha valakit érdekel.
Ma úgyis oda kel mennem, úgyhogy rá is fogok kérdezni. Most vettem észre ugyanis, hogy szétmállt a segge a ruhámnak, úgyhogy vennem kell egy újat, mert holnap már indulok Rodoszra.
Nem tudom, hogy leszek e még addig, úgyhogy üdv mindenkinek! |
|
Előzmény:
 |
Raha
2000-07-07 18:21:11
|
51
|
| Hol találom Y3K site-ját? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|