Keresés

Részletes keresés

Nibiru Creative Commons License 2000-07-08 11:21:05 52
Bocs Raha, de nem Y3K-t akartam írni, hanem Rahát!
A scubadiving.hu-ra gondoltam, nem tudom miért pont Y3K-t írtam, valami rövidzárlat volt az agyamban, bocs!
A lényeg, hogy nagyon szépek a felvételeid, és ha meg volna nagy felbontásban a neten, akkor némelyiket szívesen kinyomtatnám, és bekeretezném!
De tényleg! Imádom a víz alatti fotókat, bár én még csak most próbálkozom ezzel a dologgal.
Ja, ha jól láttam, 50 rugó körül már lehet kapni igazi (nem Aquashot tokot) kamerát a Szenteltvízben, ha valakit érdekel.
Ma úgyis oda kel mennem, úgyhogy rá is fogok kérdezni. Most vettem észre ugyanis, hogy szétmállt a segge a ruhámnak, úgyhogy vennem kell egy újat, mert holnap már indulok Rodoszra.
Nem tudom, hogy leszek e még addig, úgyhogy üdv mindenkinek!
A hozzászólás:
Raha Creative Commons License 2000-07-07 18:21:11 51
Hol találom Y3K site-ját?
Előzmény:
Nibiru Creative Commons License 2000-07-07 10:23:48 50
Erről ju eszembe, fiúk, nagyon tetszik Y3K site-ja, de picurkák a képek.
Tudja vki, hogy hol lehet találni nagy felbontású bívárforókat a neten?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!