|
|
|
|
 |
Raha
2000-07-06 12:06:04
|
49
|
Ja, cikkeket írok az Xsport-ba.
Az enyém a száraz ruháról szóló rész, a Cápa!, sőt a vízalatti fotózásról is hamarosan felkerül a teljes anyag. Vagyis amit én össze tudtam hozni. Fűzök közben egy srácot aki nagyon komolyan nyomul a témában, hogy alkosson valamit, mert sokan szívesen tanulnának tőle! |
|
A hozzászólás:
 |
CáPeti
2000-07-06 07:19:06
|
48
|
Raha !
Csak olvastam a cikkeidet.
Már nagyon várom a Subal-os képeid !
|
|
Előzmény:
 |
Raha
2000-07-05 15:45:57
|
47
|
| Az nem. Miért? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|