Keresés

Részletes keresés

Raha Creative Commons License 2000-07-06 12:06:04 49
Ja, cikkeket írok az Xsport-ba.
Az enyém a száraz ruháról szóló rész, a Cápa!, sőt a vízalatti fotózásról is hamarosan felkerül a teljes anyag. Vagyis amit én össze tudtam hozni. Fűzök közben egy srácot aki nagyon komolyan nyomul a témában, hogy alkosson valamit, mert sokan szívesen tanulnának tőle!
A hozzászólás:
CáPeti Creative Commons License 2000-07-06 07:19:06 48
Raha !

Csak olvastam a cikkeidet.
Már nagyon várom a Subal-os képeid !

Előzmény:
Raha Creative Commons License 2000-07-05 15:45:57 47
Az nem. Miért?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!