Keresés

Részletes keresés

CáPeti Creative Commons License 2000-07-05 15:01:24 46
Raha !

xsport is tied ?

A hozzászólás:
Raha Creative Commons License 2000-07-05 12:13:53 45
A honlap az enyém, a képek is sajátok.
Ezek mindegyike Nikonos-szal készült, nemsokrára felkerülnek a SUBAL/Nikon F100 kombináció első fotói, és egy pár csodálatosan sikerült felszíni digit fotó.
Előzmény:
CáPeti Creative Commons License 2000-07-05 11:33:39 44
Raha !

A scubadiving.hu a tied ? Te csináltad a képeket ?
Coool !!! Én is ilyet akarok !!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!