|
|
|
|
 |
CáPeti
2000-07-05 11:27:26
|
43
|
Ebihall !
Hol lehet SS-t venni ? És melyik típusa kerül ennyibe ? Esetleg valahol vannak vele készült fotók fenn a neten ? |
|
A hozzászólás:
 |
EbiHall
2000-07-05 10:31:38
|
39
|
A SEA & SEA kamerákat már 58.000 Ft-tól meg lehet vásárolni. Mi használjuk és nagyon szép képeket lehet vele csinálni. A 400-as film bőven jó, sekély vízben pedig 200-as is elég.
Mondjuk nem könnyű, elmegy pár tekercs film pocsékba, de egy idő után belejön az ember. Szerintem érdemes ezzel kezdeni, mert a Nikonos-féle berendezés árban elég húzós. Nekem is az az álmom, de még várat magára. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|