Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
cs_geza Creative Commons License 2000-07-04 11:31:40 72
Nalunk otthon a perzsacica csak ennyit hajlando mondani: Nyááv. Vagy ha epp balhes kedve van akkor nyauauuuauau. Hat hadd szoljon! :)
Előzmény:
Rizs Otto Creative Commons License 1999-06-06 21:49:52 63
Kedves Látogatók,

itt az ideje hogy nyávogtassuk a macskáinkat a macskáriumban.

Mindenki, akinek kedve van, írjon egy "nyaut" vagy "miaut" minden egyes begyűjtött macska után.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!