Keresés

Részletes keresés

Rastaman Creative Commons License 2000-07-01 19:59:06 317
Igazad van, nem tartozik a temahoz!
:)
Es abban is igazad van, amit mondtal.
Volt vmi felmeres, adatokat nem tudok, de az a lenyeg, hogy azok a gyerekek, kiknek a szulei elvaltak hajlamosabbak a valasra, mint azok a gyerekek, kiknek szulei nem valtak el.
A hozzászólás:
Waratah Creative Commons License 2000-07-01 19:29:05 316
Kicsit eltér a témától, de a gyerekeknek sem szexuálisan sem szociálisan a sima elvált "egyszülős" családban élés sem tesz jót, nem mutat mintát. Mivel ott még azt sem igazán látják hogyan lehet EGYÜTT élni, ellenkező neművel vagy azonossal,
Előzmény:
Rastaman Creative Commons License 2000-07-01 18:51:13 315
Hmm...
Te homo alatt csak a ferfiakat erted? mert nekem ugy tunik, homosexualis az, aki a sajat nembelieket szereti, ergo nő is lehet az, igaz oket leszbikusnak szokas hivni (Lesbos szigete utan)
Szoval ez az orokbefogadas azert nehez kerdes,m ert nem tudni mennyire fognak a szulok a gyerekukre hatni szexualis teren! (ha mar itt tartunk, azt is hasznalom, h sex, meg azt is, hogy szex, bar inkabb ez utobbit)
Aki orokbe akar gyereket fogadni, nem hinnem, hogy szexualisan akarja ot zaklatni, bar persze ezt is ki kell szurni...Sot, megkockaztatom, hogy a legtobb homokosnak az lenne az igazi siker, ha a gyerekuk hetero lenne! Nem azert, mert nekik nem adatott meg, hanem mert tudjak, mekkora diszkriminacio jar a homoszexualitassal!
Na, udv
Rastaman

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!