|
|
|
|
 |
Raha
2000-07-02 20:36:26
|
31
|
A site a www.scubadiving.hu
Még nincsenek fenn a vízalatti fotók, de a többi képet ajánlom figyelmedbe. |
|
A hozzászólás:
 |
CáPeti
2000-06-30 09:17:14
|
30
|
Raha
Hol van ez a site ? |
|
Előzmény:
 |
Raha
2000-06-29 21:21:01
|
29
|
Sziasztok! Nem bírom megállni, el kell mesélnem a kalandjaimat nektek!
Most értem haza Indonéziából, ahol végre kipróbálhattam az új vízalatti tokot amit a Nikon F100-asohoz vettem. A repülőtérről először kidolgoztatni mentem, és mit ne mondjak... klasszak a fotók! Lőttem cca 16 tekercset, ebből egy diát. 16mm-es halszem és a 105mm-es makro játszott. Hát nem semmi, de sajnos a mantákról semmi nem sikerült, mert a halszemet vittem, és ahhoz távol voltak (4-5m).
A SUBAL tok igazi nagyágyú, nem lehet hasonlítani a Nikonos-hoz. A makrónál a mélységélességnél még gyakorolnom kell egy kicsit, a nagylátószögnél pedig a komponálással. Azért nem rossz így sem!
Remélem egy héten belül megoldom, hogy egy pár fotó felkerüljön a honlapomra, majd szólok.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|