|
|
|
|
 |
JackDow
2000-07-29 15:28:22
|
76
|
Hi qwer,
Olyan hely nincs ahol nem ér le a lábad. Mindenhol leér, csak nem mindenhol látszik ki a fejed.
Üdv mindenkinek ezen a fórumon! A búváros topic-ból csöppentem be ide, de nem bántam meg. Imádok fotozni és most vizsgáztam le CMAS * -ra. A kettőt minnél előbb ötvözni akarom, bár tudom iszonyú rutinra kell addig még szert tennem. Addig is figyelem írásaitokat.
Egyébként a víz alatti kamera kölcsönzése engem is érdekelne ! Várom tippjeiteket akár emilen is.
Bye :JackDow |
|
 |
JackDow
2000-07-29 15:21:24
|
75
|
Hi qwer,
Olyan hely nincs ahol nem ér le a lábad. Mindenhol leér, csak nem mindenhol látszik ki a fejed.
Üdv mindenkinek ezen a fórumon! A búváros topic-ból csöppentem be ide, de nem bántam meg. Imádok fotozni és most vizsgáztam le CMAS * -ra. A kettőt minnél előbb ötvözni akarom, bár tudom iszonyú rutinra kell addig még szert tennem. Addig is figyelem írásaitokat.
Egyébként a víz alatti kamera kölcsönzése engem is érdekelne ! Várom tippjeiteket akár emilen is.
Bye :JD |
|
A hozzászólás:
 |
qwer1234
2000-06-17 01:03:54
|
24
|
Traxy : De van! Sőt víziszonyom is van, mindig félek olyan helyen ,ahol nem tudom letenni a lábamat. Ez van! Ennek ellenére érdekel és vonz a vízalatti világ.
qwer |
|
Előzmény:
 |
Traxy
2000-06-16 22:30:55
|
23
|
Ancs:
annak a Canon-nak is olyan idétlen félköríves alakja volt? Hátlapon kijelző...
Qwer: nem hiszem, hogy erőnlét kérdése lenne. mélység fóbiád nincs? komolyan. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|