Keresés

Részletes keresés

JackDow Creative Commons License 2000-07-29 15:28:22 76
Hi qwer,

Olyan hely nincs ahol nem ér le a lábad. Mindenhol leér, csak nem mindenhol látszik ki a fejed.

Üdv mindenkinek ezen a fórumon! A búváros topic-ból csöppentem be ide, de nem bántam meg. Imádok fotozni és most vizsgáztam le CMAS * -ra. A kettőt minnél előbb ötvözni akarom, bár tudom iszonyú rutinra kell addig még szert tennem. Addig is figyelem írásaitokat.

Egyébként a víz alatti kamera kölcsönzése engem is érdekelne ! Várom tippjeiteket akár emilen is.

Bye :JackDow

JackDow Creative Commons License 2000-07-29 15:21:24 75
Hi qwer,

Olyan hely nincs ahol nem ér le a lábad. Mindenhol leér, csak nem mindenhol látszik ki a fejed.

Üdv mindenkinek ezen a fórumon! A búváros topic-ból csöppentem be ide, de nem bántam meg. Imádok fotozni és most vizsgáztam le CMAS * -ra. A kettőt minnél előbb ötvözni akarom, bár tudom iszonyú rutinra kell addig még szert tennem. Addig is figyelem írásaitokat.

Egyébként a víz alatti kamera kölcsönzése engem is érdekelne ! Várom tippjeiteket akár emilen is.

Bye :JD

A hozzászólás:
qwer1234 Creative Commons License 2000-06-17 01:03:54 24
Traxy : De van! Sőt víziszonyom is van, mindig félek olyan helyen ,ahol nem tudom letenni a lábamat. Ez van! Ennek ellenére érdekel és vonz a vízalatti világ.
qwer
Előzmény:
Traxy Creative Commons License 2000-06-16 22:30:55 23
Ancs:
annak a Canon-nak is olyan idétlen félköríves alakja volt? Hátlapon kijelző...

Qwer: nem hiszem, hogy erőnlét kérdése lenne. mélység fóbiád nincs? komolyan.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!