Keresés

Részletes keresés

qwer1234 Creative Commons License 2000-06-17 01:03:54 24
Traxy : De van! Sőt víziszonyom is van, mindig félek olyan helyen ,ahol nem tudom letenni a lábamat. Ez van! Ennek ellenére érdekel és vonz a vízalatti világ.
qwer
A hozzászólás:
Traxy Creative Commons License 2000-06-16 22:30:55 23
Ancs:
annak a Canon-nak is olyan idétlen félköríves alakja volt? Hátlapon kijelző...

Qwer: nem hiszem, hogy erőnlét kérdése lenne. mélység fóbiád nincs? komolyan.

Előzmény:
Ancs Creative Commons License 2000-06-15 22:06:49 18
Sziasztok!

Traxy,
asszem én a Canonnal fotóztam tavasszal a Vörös Tengeren, és egész jó képek lettek. Sajna pontos névre nem emléxem, mert kölcsönbe volt, annyi maradt meg, hogy szürke-piros színű. Nekem nem tűnt fel, hogy csak 5 méterig jó!?!?
Az viszont biztos, hogy 10-12 méter alatt minden kék lett:(( A delfinek mindenesetre jól sikerültek kékben is, de a korallok, meg a papagájhalak már nem annyira.

Használtam kb. 6 éve ezt a Sea&Sea masinát is (az egy sárga volt:)), teljesen rendben volt a víz alatt, de víz felett már elég dráma volt:))

Kölcsönözni mostanság mennyiért lehet ilyen gépeket??

Ancs

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!