|
|
|
|
 |
qwer1234
2000-06-17 01:03:54
|
24
|
Traxy : De van! Sőt víziszonyom is van, mindig félek olyan helyen ,ahol nem tudom letenni a lábamat. Ez van! Ennek ellenére érdekel és vonz a vízalatti világ.
qwer |
|
A hozzászólás:
 |
Traxy
2000-06-16 22:30:55
|
23
|
Ancs:
annak a Canon-nak is olyan idétlen félköríves alakja volt? Hátlapon kijelző...
Qwer: nem hiszem, hogy erőnlét kérdése lenne. mélység fóbiád nincs? komolyan. |
|
Előzmény:
 |
Ancs
2000-06-15 22:06:49
|
18
|
Sziasztok!
Traxy,
asszem én a Canonnal fotóztam tavasszal a Vörös Tengeren, és egész jó képek lettek. Sajna pontos névre nem emléxem, mert kölcsönbe volt, annyi maradt meg, hogy szürke-piros színű. Nekem nem tűnt fel, hogy csak 5 méterig jó!?!?
Az viszont biztos, hogy 10-12 méter alatt minden kék lett:(( A delfinek mindenesetre jól sikerültek kékben is, de a korallok, meg a papagájhalak már nem annyira.
Használtam kb. 6 éve ezt a Sea&Sea masinát is (az egy sárga volt:)), teljesen rendben volt a víz alatt, de víz felett már elég dráma volt:))
Kölcsönözni mostanság mennyiért lehet ilyen gépeket??
Ancs |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|