Keresés

Részletes keresés

pindiy Creative Commons License 2000-06-16 19:32:04 27
Gurg az a blöff, hogy ilyen szövegekkel hüjitik a lakosságot és minden érdemi lépés, amelyet tesznek éppen az ellenkezője és csak az akadályok kiterjesztését eredményezi.
Legalább tartanák a pofát, ha a valóságos lépések-amelyek csak a magyar kormány kompetenciájában tartóznak-ilyenek.
Ha a Demokrata valódi ujság lenne és nem egy hangulatébresztő, akkor elbattyogna, mondjuk a pest megyei kapitányság idegenrendészetére és csinálna egy riportot azokról az erdélyiekről akik éppen ott járják a kálváriát vagy kinézhetne egy határátkelőre akár tán.
Ha nem, akkor meg tartsa a pofáját és ne hintse a szenteltvizet.
A hozzászólás:
Gurg Creative Commons License 2000-06-16 12:57:36 25
pindiy
ki hogy ertelmezi a bloffot
valaki foglalkozik ezzel legalabb
most az a baj, hogy a Demokrata megirta?
Előzmény:
pindiy Creative Commons License 2000-06-15 23:12:09 21
Üres blöffök ezek Gurg, naponta hajkurássza a rendőrség az itt lévő erdélyi magyarokat.
Még a munkavállalási engedély megszerzése is nehezebb az idén a bejelentett könnyitések hatására.
És a határon való átjutás sem megy ingyen, mert úgy visszaküldenek mint a pinty.
Még ezeket a gondokat sem akarják megoldani és ráadásul a státusztörvény is csak szigorításokat tartalmaz.
Te meg itt téped a szád.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!