|
|
|
|
 |
Raha
2000-06-16 00:29:55
|
22
|
Ujjé, végre valaki akitől sokat tanulhatunk!
Milyen optikákat használsz?
Lehetne valahol a neten ezeket a képeket megnézni?
Hol szoktál fotózni? Milyen filmre?
Hogy tudtad kipöngetni azt a rahedli pénzt a gépre?
Ja, és mit szólsz ahhoz, hogy most már nem gyártják? O gyűrűket kapsz még hozzá? Alkatrészeket? Szervíz?
Mutass képeket kérlek! |
|
A hozzászólás:
 |
cerealkiller
2000-06-16 00:12:12
|
21
|
Sziasztok,
Imadok viz alatt fotozni. Nehany kepem lathato a First Class magazin mostani szamaban. Nikon RS-sel csinaltam oket. Udv. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|