Keresés

Részletes keresés

Raha Creative Commons License 2000-06-16 00:29:55 22
Ujjé, végre valaki akitől sokat tanulhatunk!
Milyen optikákat használsz?
Lehetne valahol a neten ezeket a képeket megnézni?
Hol szoktál fotózni? Milyen filmre?
Hogy tudtad kipöngetni azt a rahedli pénzt a gépre?

Ja, és mit szólsz ahhoz, hogy most már nem gyártják? O gyűrűket kapsz még hozzá? Alkatrészeket? Szervíz?

Mutass képeket kérlek!

A hozzászólás:
cerealkiller Creative Commons License 2000-06-16 00:12:12 21
Sziasztok,

Imadok viz alatt fotozni. Nehany kepem lathato a First Class magazin mostani szamaban. Nikon RS-sel csinaltam oket. Udv.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!