|
|
|
|
 |
Ancs
2000-06-15 22:10:05
|
19
|
qwer1234,
ha komolyan kérdezed, szerintem pattanj át a "Búvárkodás" topicba.
Egyébként lehet uszonyfüggő is a problémád (bár még senkit nem láttam eddig akinek ez ne ment volna:))). A puhább anyagból készült uszonnyal viszonylag kevésbé kell teperni, mint a keményebbel (de nem is megy olyan gyorsan!).
Ja, és nyújtott lábbal próbáld!:)))
Sok sikert!
Ancs |
|
A hozzászólás:
 |
qwer1234
2000-06-15 17:24:14
|
17
|
"Búvárkodni csak pipával szoktam, azzal úgy 8-10 méterig, ..."
Jó neked ! én 0.5-1m közöttig tudok merülni. Már kérdeztem, de megkérdem ismét :
Rossz a technikám, hogy nem tudom megmozdítani a lábamat, ha uszony van rajta, vagy csak gyenge vagyok ?
qwer |
|
Előzmény:
 |
Traxy
2000-06-15 14:11:03
|
16
|
Raha:
Az árakat a Foto Piacból vettem, ott vannak a cikk alján.
Búvárkodni csak pipával szoktam, azzal úgy 8-10 méterig, úgyhogy szegény Ixus sem hiszem, hogy birná :(
Amúgy szeretnék rendesen palackkal búvárkodni, csak elhatározás és tanfolyam kérdése. Nameg buxáé.
Te? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|