Keresés

Részletes keresés

qwer1234 Creative Commons License 2000-06-15 17:24:14 17
"Búvárkodni csak pipával szoktam, azzal úgy 8-10 méterig, ..."
Jó neked ! én 0.5-1m közöttig tudok merülni. Már kérdeztem, de megkérdem ismét :
Rossz a technikám, hogy nem tudom megmozdítani a lábamat, ha uszony van rajta, vagy csak gyenge vagyok ?
qwer
A hozzászólás:
Traxy Creative Commons License 2000-06-15 14:11:03 16
Raha:
Az árakat a Foto Piacból vettem, ott vannak a cikk alján.
Búvárkodni csak pipával szoktam, azzal úgy 8-10 méterig, úgyhogy szegény Ixus sem hiszem, hogy birná :(
Amúgy szeretnék rendesen palackkal búvárkodni, csak elhatározás és tanfolyam kérdése. Nameg buxáé.
Te?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!