|
|
|
|
 |
Raha
2000-06-14 21:26:16
|
13
|
Szia ta_ivanhoe!
Nos kérdésedre válaszolva: Nem kell szűrő 1-2 méter mélyen. A színek nem változnak akkorát, hogy érdemes lenne feltenni szűrőt.
Más ötletem nem sok. A búvárkodáson nem gondolkodtál? |
|
A hozzászólás:
 |
ta_ivanhoe
2000-06-14 09:56:41
|
12
|
Sziasztok!
Sajnos eddig nekem is csak ABC-re + ruhára futotta. De adott volt egy viszonylag jó minőségű D8-as sony kamkorder és vásároltam hozzá egy sony tokot(SPK-TRC). Ez a tok a gyári adatok szerint kb. 2m-ig OK (jól működött lejjebb is). Be kellett azonban látnom, így sznorkizva nem lehet ugyanazt a minőséget produkálni, mint amit a palackal merülő kollégák tudnak. De azt hiszem ezen a szinten nem is ez a cél. Azért sikerült néhány szép felvételt készíteni. Egyébként ilyen kis mélységeknél érdemes szűrőt használni? (kék,zöld?) Illetve van-e tippetek, mit lehetne a dolgon fejleszteni, szigorúan ilyen "amatőr" eszközökkel? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|