|
|
|
|
 |
pok_ussz
2000-06-13 14:19:15
|
15
|
| ....pedig vártad? |
|
A hozzászólás:
 |
vince
2000-06-13 14:08:43
|
14
|
| Erről beszéltem alant, a darálós szivattyú nem olcsó móka. Igaz abból még nem jött vissza semmi. |
|
Előzmény:
 |
sip pista
2000-06-13 11:47:09
|
13
|
hali vince,
ez egy ilyen önkormányzótól megvett `társasházi` lakás, szeretnék túladni rajta (merthogy megnősültem, és most van jobb :-)), szóval valahogy optimalizálni kéne a befektetés/megtérülés dolgot .. pár éve olvastam egy hirdetést ilyen kütyüről, az 1xx,xxx forint volt :-(
p |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|