Keresés

Részletes keresés

pok_ussz Creative Commons License 2000-06-13 14:19:15 15
....pedig vártad?
A hozzászólás:
vince Creative Commons License 2000-06-13 14:08:43 14
Erről beszéltem alant, a darálós szivattyú nem olcsó móka. Igaz abból még nem jött vissza semmi.
Előzmény:
sip pista Creative Commons License 2000-06-13 11:47:09 13
hali vince,
ez egy ilyen önkormányzótól megvett `társasházi` lakás, szeretnék túladni rajta (merthogy megnősültem, és most van jobb :-)), szóval valahogy optimalizálni kéne a befektetés/megtérülés dolgot .. pár éve olvastam egy hirdetést ilyen kütyüről, az 1xx,xxx forint volt :-(
p

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!