|
|
|
|
 |
vince
2000-06-13 14:08:43
|
14
|
| Erről beszéltem alant, a darálós szivattyú nem olcsó móka. Igaz abból még nem jött vissza semmi. |
|
A hozzászólás:
 |
sip pista
2000-06-13 11:47:09
|
13
|
hali vince,
ez egy ilyen önkormányzótól megvett `társasházi` lakás, szeretnék túladni rajta (merthogy megnősültem, és most van jobb :-)), szóval valahogy optimalizálni kéne a befektetés/megtérülés dolgot .. pár éve olvastam egy hirdetést ilyen kütyüről, az 1xx,xxx forint volt :-(
p |
|
Előzmény:
 |
vince
2000-06-13 11:30:26
|
11
|
| Hát öööö, nem egyszerű történet, mert mi van ha tényleg rátesz az ember némi nyomást, és a WC-t tényleg elhagyja az anyag, de az öreg cső lejebb nem bírja az állandó nyomogatást és kidurran? Jobb esetben látható helyen roszabb esetben a falban, szépen szétterítve a házfalába az anyagot. Én a Te esetedben az alant folytatódó régi vezetéket nézetném át dugulás szempontjából. Különben léteznek sűritett tevegős retyók (repülő, vasút) amik beszippantják a kagylóból a dolgot, és utána továbbítják, de félek ez drága lenne nálatok, és nem érnétek vele célt. Ha csak anyag továbbításról van szó nem kell darálós kütyü, elmés megoldások léteznek némi szelep (nagy tányér alakú zárás a csőben) és sűritett levegő alkalmazásával, és így a pumpád tiszta marad (csak levegőt pumpál) és olcsóbb. De nem véletlen nem használják háztartási klotyókra. Talán az építkezés házfelujítás topicosok okosabbak nálam. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|