Keresés

Részletes keresés

sip pista Creative Commons License 2000-06-13 11:36:53 12
szija pók figyelj majd küldj egy képet magadról, amint igénybe veszel egy ilyet
:-))))
p
A hozzászólás:
pok_ussz Creative Commons License 2000-06-13 11:27:35 9
Jó magasra kell építeni a rötyit, fel a plafonig. S akkor behúzott nyakkal (sielőpozitúra, ugye) lehet magasan sz@rni mindenre.
A tárgy meg akkor zuhan, vagymi.
Oszt nincs gáz, csak jó helyen.
S lépcsővel menni a klotyóhoz - az sem piti.

pok ussz

Előzmény:
sip pista Creative Commons License 2000-06-13 11:18:00 5
szia,
hát szerintem nem az igazi az udvarra lejárni tojni .. én tizensok évig laktam ott, és most nagyon élvezem a beltéri dolgozást :-))
persze a folyosósnak is megvolt a maga varázsa, barátkozás, izé .. egy macsekkal is jól összehaverkodtunk ..
a probléma pontosítva az, hogy egy leválasztott (~~40-50 évvel ezelőtt) lakás, a vízlevezető csőnek alig van lejtése, nagy tisztelettel kell bánni vele, különben visszaböfög..szal egy olyan herkentyű kéne, amelyik erőszakkal lepréseli az anyagot a vékony lefolyón ....
p

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!