Keresés

Részletes keresés

vince Creative Commons License 2000-06-13 11:30:26 11
Hát öööö, nem egyszerű történet, mert mi van ha tényleg rátesz az ember némi nyomást, és a WC-t tényleg elhagyja az anyag, de az öreg cső lejebb nem bírja az állandó nyomogatást és kidurran? Jobb esetben látható helyen roszabb esetben a falban, szépen szétterítve a házfalába az anyagot. Én a Te esetedben az alant folytatódó régi vezetéket nézetném át dugulás szempontjából. Különben léteznek sűritett tevegős retyók (repülő, vasút) amik beszippantják a kagylóból a dolgot, és utána továbbítják, de félek ez drága lenne nálatok, és nem érnétek vele célt. Ha csak anyag továbbításról van szó nem kell darálós kütyü, elmés megoldások léteznek némi szelep (nagy tányér alakú zárás a csőben) és sűritett levegő alkalmazásával, és így a pumpád tiszta marad (csak levegőt pumpál) és olcsóbb. De nem véletlen nem használják háztartási klotyókra. Talán az építkezés házfelujítás topicosok okosabbak nálam.
pok_ussz Creative Commons License 2000-06-13 11:27:35 9
Jó magasra kell építeni a rötyit, fel a plafonig. S akkor behúzott nyakkal (sielőpozitúra, ugye) lehet magasan sz@rni mindenre.
A tárgy meg akkor zuhan, vagymi.
Oszt nincs gáz, csak jó helyen.
S lépcsővel menni a klotyóhoz - az sem piti.

pok ussz

A hozzászólás:
sip pista Creative Commons License 2000-06-13 11:18:00 5
szia,
hát szerintem nem az igazi az udvarra lejárni tojni .. én tizensok évig laktam ott, és most nagyon élvezem a beltéri dolgozást :-))
persze a folyosósnak is megvolt a maga varázsa, barátkozás, izé .. egy macsekkal is jól összehaverkodtunk ..
a probléma pontosítva az, hogy egy leválasztott (~~40-50 évvel ezelőtt) lakás, a vízlevezető csőnek alig van lejtése, nagy tisztelettel kell bánni vele, különben visszaböfög..szal egy olyan herkentyű kéne, amelyik erőszakkal lepréseli az anyagot a vékony lefolyón ....
p
Előzmény:
vince Creative Commons License 2000-06-13 10:23:17 3
Lehet, hogy el vagyok tévedve, de ezek a bér WC-k kék műanyag budi dobozzal nagyon drágák?? Nem lehet az udvarra telepíteni egy ilyet???
Miért kell darálni? Vannak szenyvíz átemelőkhöz onyan szivattyúk, amik darálóval rendelkeznek, és nem igénylik a szennyvíz szűrését, mert szinte bármi is van a vízben, bakkancs vagy törülköző, azt is át nyomasztják, de ezek nem épp olcsó játék szerek.
Lehetne pontosítani a problémát? Miért nem lehet WC-t csinálni?
A O alakú gödör, pedig egy gyenge nullásozás volt, kéretik nem megsértődni rajta :-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!