Keresés

Részletes keresés

ABSENT Creative Commons License 2000-06-13 15:25:19 16
hát, kedves sippista :)
nem tudok sokkal többet róla. én nem voltam a hundertwasseren, úgyhogy abban sem vagyok teljesen biztos, hogy egy malomban őrlünk.
ez egy teljesen műanyag izé, igazság szerint mondjuk lakóbuszba jó, vagy idős, ágyhozkötött beteg mellé való (túlhaladva a hokedlivécé - ismeritek? hokedli alul dobozzal, dupla fedővel, ha felhajtod, és a dobozba előzőleg behelyezel egy vödröt, akkor mehet is a cucc - korát) szerintem olyan cégnél, ahol otthoni betegápolással, illetve annak tartozékaival foglalkoznak, érdemes próbálkozni. de láttam szórólapot, csak már nem tudom hol. gyanítom, te ennél egy állandóbb megoldásra vágyakozol :)
abs.
A hozzászólás:
sip pista Creative Commons License 2000-06-13 11:06:59 4
dehogynem minden jáccik..
amit mondasz, egy régi Hundertwasser kiállításról ismerős..valahogy alá kellett melegíteni az anyagnak, és akkor jól elbomlott .. ha tudsz róla többet, lécives ...
p
Előzmény:
ABSENT Creative Commons License 2000-06-13 09:58:50 2
biovécé nem játszik?
egy zárt doboz (nyilván vécé alakú:) amibe beletermelsz/tek, aztán valami levet kell utánönteni (öblíteni), és csak néha üríteni a zaccot.
brrrrrrrrrrrrrr.
most így vissszaolvasva, nemigen ajánlom.
bocs.
abs.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!