|
|
|
|
 |
ABSENT
2000-06-13 15:25:19
|
16
|
hát, kedves sippista :)
nem tudok sokkal többet róla. én nem voltam a hundertwasseren, úgyhogy abban sem vagyok teljesen biztos, hogy egy malomban őrlünk.
ez egy teljesen műanyag izé, igazság szerint mondjuk lakóbuszba jó, vagy idős, ágyhozkötött beteg mellé való (túlhaladva a hokedlivécé - ismeritek? hokedli alul dobozzal, dupla fedővel, ha felhajtod, és a dobozba előzőleg behelyezel egy vödröt, akkor mehet is a cucc - korát) szerintem olyan cégnél, ahol otthoni betegápolással, illetve annak tartozékaival foglalkoznak, érdemes próbálkozni. de láttam szórólapot, csak már nem tudom hol. gyanítom, te ennél egy állandóbb megoldásra vágyakozol :)
abs. |
|
A hozzászólás:
 |
sip pista
2000-06-13 11:06:59
|
4
|
dehogynem minden jáccik..
amit mondasz, egy régi Hundertwasser kiállításról ismerős..valahogy alá kellett melegíteni az anyagnak, és akkor jól elbomlott .. ha tudsz róla többet, lécives ...
p |
|
Előzmény:
 |
ABSENT
2000-06-13 09:58:50
|
2
|
biovécé nem játszik?
egy zárt doboz (nyilván vécé alakú:) amibe beletermelsz/tek, aztán valami levet kell utánönteni (öblíteni), és csak néha üríteni a zaccot.
brrrrrrrrrrrrrr.
most így vissszaolvasva, nemigen ajánlom.
bocs.
abs. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|