Keresés

Részletes keresés

sip pista Creative Commons License 2000-06-13 11:18:00 5
szia,
hát szerintem nem az igazi az udvarra lejárni tojni .. én tizensok évig laktam ott, és most nagyon élvezem a beltéri dolgozást :-))
persze a folyosósnak is megvolt a maga varázsa, barátkozás, izé .. egy macsekkal is jól összehaverkodtunk ..
a probléma pontosítva az, hogy egy leválasztott (~~40-50 évvel ezelőtt) lakás, a vízlevezető csőnek alig van lejtése, nagy tisztelettel kell bánni vele, különben visszaböfög..szal egy olyan herkentyű kéne, amelyik erőszakkal lepréseli az anyagot a vékony lefolyón ....
p
A hozzászólás:
vince Creative Commons License 2000-06-13 10:23:17 3
Lehet, hogy el vagyok tévedve, de ezek a bér WC-k kék műanyag budi dobozzal nagyon drágák?? Nem lehet az udvarra telepíteni egy ilyet???
Miért kell darálni? Vannak szenyvíz átemelőkhöz onyan szivattyúk, amik darálóval rendelkeznek, és nem igénylik a szennyvíz szűrését, mert szinte bármi is van a vízben, bakkancs vagy törülköző, azt is át nyomasztják, de ezek nem épp olcsó játék szerek.
Lehetne pontosítani a problémát? Miért nem lehet WC-t csinálni?
A O alakú gödör, pedig egy gyenge nullásozás volt, kéretik nem megsértődni rajta :-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!