|
|
|
|
 |
sip pista
2000-06-13 11:18:00
|
5
|
szia,
hát szerintem nem az igazi az udvarra lejárni tojni .. én tizensok évig laktam ott, és most nagyon élvezem a beltéri dolgozást :-))
persze a folyosósnak is megvolt a maga varázsa, barátkozás, izé .. egy macsekkal is jól összehaverkodtunk ..
a probléma pontosítva az, hogy egy leválasztott (~~40-50 évvel ezelőtt) lakás, a vízlevezető csőnek alig van lejtése, nagy tisztelettel kell bánni vele, különben visszaböfög..szal egy olyan herkentyű kéne, amelyik erőszakkal lepréseli az anyagot a vékony lefolyón ....
p |
|
A hozzászólás:
 |
vince
2000-06-13 10:23:17
|
3
|
Lehet, hogy el vagyok tévedve, de ezek a bér WC-k kék műanyag budi dobozzal nagyon drágák?? Nem lehet az udvarra telepíteni egy ilyet???
Miért kell darálni? Vannak szenyvíz átemelőkhöz onyan szivattyúk, amik darálóval rendelkeznek, és nem igénylik a szennyvíz szűrését, mert szinte bármi is van a vízben, bakkancs vagy törülköző, azt is át nyomasztják, de ezek nem épp olcsó játék szerek.
Lehetne pontosítani a problémát? Miért nem lehet WC-t csinálni?
A O alakú gödör, pedig egy gyenge nullásozás volt, kéretik nem megsértődni rajta :-)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|