|
|
|
|
 |
sip pista
2000-06-13 11:06:59
|
4
|
dehogynem minden jáccik..
amit mondasz, egy régi Hundertwasser kiállításról ismerős..valahogy alá kellett melegíteni az anyagnak, és akkor jól elbomlott .. ha tudsz róla többet, lécives ...
p |
|
A hozzászólás:
 |
ABSENT
2000-06-13 09:58:50
|
2
|
biovécé nem játszik?
egy zárt doboz (nyilván vécé alakú:) amibe beletermelsz/tek, aztán valami levet kell utánönteni (öblíteni), és csak néha üríteni a zaccot.
brrrrrrrrrrrrrr.
most így vissszaolvasva, nemigen ajánlom.
bocs.
abs. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|