|
|
|
|
 |
ZsuZska
2000-06-13 21:04:25
|
17
|
| Most nem rég kb. 10 hónapja... de látom jönnek rendesen az ötletek. Nekem hál' Isten nincsenek ilyen gondjaim, de láttam már régi fürdő nélküli bérházban kialakított mellékhelyiséget, ahova annak a szennyvízét a konyhai szennyvíz hálózathoz csatlakoztatták. Ne kérdezd hogy, de megoldható. |
|
A hozzászólás:
 |
sip pista
2000-06-13 09:47:51
|
1
|
najó, ezen is túl vagyunk. nem néztem a sorszámodat, ugye mostnemrég csatlakoztál?
most milyen lakásban lax? más tapasztalat?
p |
|
Előzmény:
 |
ZsuZska
2000-06-13 09:41:20
|
0
|
| Talán csak úgy kell csinálni egy o alakú akarom mondani egy O alakú gödröt... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|