Keresés

Részletes keresés

ZsuZska Creative Commons License 2000-06-13 21:04:25 17
Most nem rég kb. 10 hónapja... de látom jönnek rendesen az ötletek. Nekem hál' Isten nincsenek ilyen gondjaim, de láttam már régi fürdő nélküli bérházban kialakított mellékhelyiséget, ahova annak a szennyvízét a konyhai szennyvíz hálózathoz csatlakoztatták. Ne kérdezd hogy, de megoldható.
A hozzászólás:
sip pista Creative Commons License 2000-06-13 09:47:51 1
najó, ezen is túl vagyunk. nem néztem a sorszámodat, ugye mostnemrég csatlakoztál?
most milyen lakásban lax? más tapasztalat?
p
Előzmény:
ZsuZska Creative Commons License 2000-06-13 09:41:20 0
Talán csak úgy kell csinálni egy o alakú akarom mondani egy O alakú gödröt...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!